Avantum Brands SL importuje stojaki Old Man Mountain do UE od 2005 roku. Wysyłamy do całej Europy.
Avantum Brands SL

Zamówienie Old Man Mountain Bagażnik rowerowy

Gdy już wiesz, jakiej wersji bagażnika rowerowego i zestawu montażowego potrzebujesz, kliknij poniższy link, aby złożyć zamówienie.

Zapłać przelewem bankowym, kartą kredytową, Apple Pay, Google Pay, Klarna, Revolut lub Paypal.
Wszystkie ceny zawierają podatek od towarów i usług (VAT).
Teraz dodatkowa cena za transport od 6,99 EUR do większości krajów UE.


Zamów Old Man Mountain Racks >>

Czas dostawy

Czas dostawy do większości krajów UE wynosi około 4-9 dni.
Jeśli nie masz pewności, zawsze możesz do nas zadzwonić pod numer +34-918265070 (obsługa klienta w języku angielskim) lub wysłać nam wiadomość epost >>

Old Man Mountain i Avantum Brands SL

Avantum Brands SL importuje i sprzedaje bagażniki Old Man Mountain w Hiszpanii, Włoszech, Francji, Portugalii, Finlandii, Szwecji i wielu innych krajach UE, w tym w Niemczech i Holandii. Znajdujemy się w Madrycie (Hiszpania) i stąd wysyłamy do większości krajów UE w ciągu 4-9 dni. Możesz zapłacić przelewem bankowym, kartą kredytową, Apple Pay, Google Pay, Klarna, Revolut lub Paypal.

avantum brands sl


Zapłata

Paypal-Visa-Mastercard

Dostawa

UPS GLS DPD

 

 

 

Old Man Mountain Bicycle Racks

Divide | Divide Fat | Elkhorn | Pizza Rack |  Zamów bagażnik Old Man Mountain

Old Man Mountain España Old Man Mountain Deutschland Old Man Mountain Italia Old Man Mountain France Old Man Mountain Portugal Old Man Mountain Sverige Old Man Mountain Denmark Old Man Mountain Suomi Old Man Mountain Nederland Old Man Mountain Polska Old Man Mountain EU

Old Man Mountain

Rowery z pełnym zawieszeniem

Nasz bagażnik jest kompatybilny z rowerami z pełnym zawieszeniem i kołami 26", 27" i 29". Najlepsze rozwiązanie, jeśli chcesz mieć sakwy na rowerze.

Hamulce tarczowe

Bagażniki OMM są kompatybilne z hamulcami tarczowymi i kołami 29". Rozwiązujemy Twój problem przewożenia ładunku na rowerze górskim. Najlepszy wybór dla Twojego roweru.

Osie przelotowe 12"

Oferujemy rozwiązania dla wszystkich rowerów z osiami przelotowymi 12" i 15" większości znanych marek. Na przykład Specialised, Cannondale, Trek, Canyon, Cube, Radon, Scott, Giant i Ghost.

Bikepacking

Nowy Elkhorn jest idealny do bikepackingu. Gotowy do montażu z przodu lub z tyłu, a dzięki naszemu zestawowi Fit Kit, Elkhorn można łatwo zamontować na dowolnym rowerze lub widelcu.

Fat Bikes

Bagażnik jest szerszy i idealnie pasuje do rowerów Fat Bikes od Pugsley, Moonlander, Specialised Fatboy, Mondraker Panzer, Trek Farley i wielu innych modeli... zarówno z przodu, jak i z tyłu.

Axle Pack

Ännu en revolutionerande produkt från Old Man Mountain!
Den kan bära 5+5 kg på en cykelgaffel.