Avantum Brands SL importuje stojaki Old Man Mountain do UE od 2005 roku. Wysyłamy do całej Europy.
Avantum Brands SL

Old Man Mountain, The Story

Old Man Mountain
Nasza filozofia jest prosta: nie dyskryminuj, wprowadzaj innowacje. Dlatego w 1996 roku opracowaliśmy pierwszy bagażnik kompatybilny z zawieszeniem.

Oryginalny
Pierwszy zestaw Cold Springs, około 1996 roku.

Po latach używania plecaków do przewożenia naszego sprzętu rowerowego, zdaliśmy sobie sprawę, że musi istnieć bardziej wydajne i ergonomiczne rozwiązanie. Chcieliśmy czegoś, co pozwoli nam jeździć po szlakach i przenosić rowery przez rzeki, zamknięte bramy i skały. Sakwy i bagażniki były oczywistą odpowiedzią. Szybko jednak zdaliśmy sobie sprawę, że nie ma bagażników kompatybilnych z rowerami górskimi z zawieszeniem i bez oczek w ramie. Nikt nie uważał tego typu rowerów za realną opcję dla turystyki i biwakowania. Zamiast więc kupować nowe rowery, stworzyliśmy własne bagażniki i tak narodziły się "Cold Springs Carriers".

Channing Hammond

Channing Hammond, założyciel Old Man Mountain, dorastał w warsztacie metalowym otoczony wynalazcami i inżynierami. Jego dziadek odegrał kluczową rolę w inżynierii i projektowaniu samolotu Charlesa Lindbergha Spirit of St. Louis, a samochód wyścigowy jego taty Bonneville Salt Flats (prowadzony przez jego mamę z prędkością ponad 300 mil na godzinę) posiada kilka rekordów prędkości na lądzie. Channing jeździ na rowerze górskim przez całą noc, odkąd był nastolatkiem.

 

 

O avantum.

avantum brands

avantum. to hiszpańska firma z siedzibą w Madrycie. Od 2005 roku importujemy i wysyłamy bagażniki Old Man Mountain do większości krajów UE, choć naszym głównym rynkiem jest Hiszpania. Z dumą możemy powiedzieć, że bagażniki Old Man Mountain są jedną z naszych najlepiej sprzedających się marek i cieszymy się, że przez lata pomogliśmy tak wielu rowerzystom przewieźć ładunek na ich rowerach MTB, gravel i ebike.

Przez 3 lata importowaliśmy również polską markę rowerów Kross do Hiszpanii.

 

 

Old Man Mountain Bicycle Racks

Divide | Divide Fat | Elkhorn | Pizza Rack |  Zamów bagażnik Old Man Mountain

Old Man Mountain España Old Man Mountain Deutschland Old Man Mountain Italia Old Man Mountain France Old Man Mountain Portugal Old Man Mountain Sverige Old Man Mountain Denmark Old Man Mountain Suomi Old Man Mountain Nederland Old Man Mountain Polska Old Man Mountain EU

Old Man Mountain

Rowery z pełnym zawieszeniem

Nasz bagażnik jest kompatybilny z rowerami z pełnym zawieszeniem i kołami 26", 27" i 29". Najlepsze rozwiązanie, jeśli chcesz mieć sakwy na rowerze.

Hamulce tarczowe

Bagażniki OMM są kompatybilne z hamulcami tarczowymi i kołami 29". Rozwiązujemy Twój problem przewożenia ładunku na rowerze górskim. Najlepszy wybór dla Twojego roweru.

Osie przelotowe 12"

Oferujemy rozwiązania dla wszystkich rowerów z osiami przelotowymi 12" i 15" większości znanych marek. Na przykład Specialised, Cannondale, Trek, Canyon, Cube, Radon, Scott, Giant i Ghost.

Bikepacking

Nowy Elkhorn jest idealny do bikepackingu. Gotowy do montażu z przodu lub z tyłu, a dzięki naszemu zestawowi Fit Kit, Elkhorn można łatwo zamontować na dowolnym rowerze lub widelcu.

Fat Bikes

Bagażnik jest szerszy i idealnie pasuje do rowerów Fat Bikes od Pugsley, Moonlander, Specialised Fatboy, Mondraker Panzer, Trek Farley i wielu innych modeli... zarówno z przodu, jak i z tyłu.

Axle Pack

Ännu en revolutionerande produkt från Old Man Mountain!
Den kan bära 5+5 kg på en cykelgaffel.