Avantum Brands SL importuje stojaki Old Man Mountain do UE od 2005 roku. Wysyłamy do całej Europy.
Avantum Brands SL

Bagażnik Old Man Mountain do sakwy na rowerze

Wybierz bagażnik, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Przedni, tylny lub oba. Bagażniki Old Man Mountain są bardzo wszechstronne i można je zamontować z przodu lub z tyłu praktycznie każdego roweru.

Old Man Mountain Divide

Old Man Mountain Divide Bagażnik rowerowy

Old Man Mountain Divide można zamontować z tyłu lub z przodu roweru. Jeśli Twój rower ma oczka, możesz zamontować bagażnik bezpośrednio. Jeśli nie masz oczek lub wolisz korzyści płynące z montażu na osi, po prostu kup jeden z naszych zestawów montażowych do osi przelotowej. Zestawy montażowe do osi przelotowej lub mocowania szpikulca QR sprawiają, że Divide jest kompatybilny z prawie każdym rowerem; szosowym, szutrowym, z pełnym zawieszeniem lub grubym rowerem.

Divide ma ogromną nośność 25 kg, gdy jest zamontowany na oczku i 32 kg, gdy używasz jednego z naszych zestawów montażowych! Niska szyna sakw ułatwia zdejmowanie toreb ze sprzętem przymocowanym do pokładu. Obniża również środek ciężkości, dzięki czemu rower jest bardziej stabilny.

Old Man Mountain Elkhorn

Old Man Mountain Elkhorn Bagażnik rowerowy

Elkhorn to smukłe narzędzie wielofunkcyjne. Stabilny i bezpieczny, z 3 mocowaniami na bocznych nogach dla Twojego ulubionego ładunku lub koszyków na bidon i większą liczbą punktów mocowania na górnej platformie, niż kiedykolwiek będziesz potrzebować. Elkhorn pozwoli Ci poczuć szlak pod sobą, a nie merdający za Tobą ogon. Elkhorn to smukły i lekki bagażnik rowerowy idealny do bikepackingu. Jego zalecane maksymalne obciążenie wynosi 11,34 kg. Elkhorn jest gotowy do montażu na oczkach roweru. A dzięki naszym zestawom montażowym Elkhorn można z łatwością zamontować na prawie każdym rowerze lub widelcu.

Dwa rozmiary: Short jest przeznaczony do kół 27,5 i 700c, a Tall jest przeznaczony do rowerów z oponami 29"

Old Man Mountain Pizza Rack

Old Man Mountain Pizza Pack  Bagażnik rowerowy

Pizza Rack został stworzony, aby ułatwić przenoszenie tych szerokich i nieporęcznych sakwy i jest idealny do dojazdów do pracy lub bikepackingu, jednocześnie utrzymując Twój sprzęt w zasięgu ręki. Świetnie nadaje się do kosza, torby Caradice lub torby Porteur.

Pizza Rack może wygodnie przenosić do 15,87 kg. Pizza Rack jest przeznaczony do kół 27,5 i 700c i pasuje do opon do 27,5 x 2,8″ lub 700c x 50 mm.

Old Man Mountain Divide Fat

Old Man Mountain Divide Fat Bagażnik rowerowy

Wszystkie zalety zwykłego Divide, ale dostosowane tak, abyś mógł przewozić sakwy na swoim grubym rowerze.

Divide Fat pasuje do opon 26 x 5" lub 27,5 x 4,6" z miejscem na błoto, a Divide Fat pasuje do wszystkich opon fat bike.

Old Man Mountain Axle Pack

Old Man Mountain Axle dla przedniego widelca

Kolejny rewolucyjny produkt od Old Man Mountain!
Przewieź 5+5 kg na swoim widelcu.
Old Man Mountain Axle Pack nie przypomina żadnego adaptera do montażu na widelcu, jaki widziałeś. Zamiast próbować zacisnąć się na okrągłych lub stożkowych powierzchniach i po prostu mieć nadzieję, że się nie ześlizgnie lub nie obróci, Axle Pack jest, zgadłeś: montowany na osi przelotowej! Mocowanie do osi uniemożliwia poślizg lub obracanie się. Waga to tylko 73 g na stronę.
Masz karbonowy rower szosowy? Doskonale!
Masz widelec amortyzowany? Doskonale!
Jeśli masz widelec z osią przelotową, mamy dla Ciebie gotowy zestaw Axle Pack. Axle Pack jest przeznaczony do montażu w naszych zestawach Thru Axle Fit Kit. (Niekompatybilny ze standardowym QR)


Chcesz poznać więcej szczegółów?

Czytaj dalej o naszych bagażnikach, zestawach montażowych, koszach rowerowych, sakwach, torbach na sakwy, uchwytach na lampki i innych produktach w języku angielskim. .
 Kliknij tutaj, aby przejść do wersji angielskiej >>

 Kliknij tutaj, aby zamówić bezpośrednio >>Old Man Mountain Bagażnik rowerowy
Old Man Mountain Bagażnik rowerowy

 

Old Man Mountain Bicycle Racks

Divide | Divide Fat | Elkhorn | Pizza Rack |  Zamów bagażnik Old Man Mountain

Old Man Mountain España Old Man Mountain Deutschland Old Man Mountain Italia Old Man Mountain France Old Man Mountain Portugal Old Man Mountain Sverige Old Man Mountain Denmark Old Man Mountain Suomi Old Man Mountain Nederland Old Man Mountain Polska Old Man Mountain EU

Old Man Mountain

Rowery z pełnym zawieszeniem

Nasz bagażnik jest kompatybilny z rowerami z pełnym zawieszeniem i kołami 26", 27" i 29". Najlepsze rozwiązanie, jeśli chcesz mieć sakwy na rowerze.

Hamulce tarczowe

Bagażniki OMM są kompatybilne z hamulcami tarczowymi i kołami 29". Rozwiązujemy Twój problem przewożenia ładunku na rowerze górskim. Najlepszy wybór dla Twojego roweru.

Osie przelotowe 12"

Oferujemy rozwiązania dla wszystkich rowerów z osiami przelotowymi 12" i 15" większości znanych marek. Na przykład Specialised, Cannondale, Trek, Canyon, Cube, Radon, Scott, Giant i Ghost.

Bikepacking

Nowy Elkhorn jest idealny do bikepackingu. Gotowy do montażu z przodu lub z tyłu, a dzięki naszemu zestawowi Fit Kit, Elkhorn można łatwo zamontować na dowolnym rowerze lub widelcu.

Fat Bikes

Bagażnik jest szerszy i idealnie pasuje do rowerów Fat Bikes od Pugsley, Moonlander, Specialised Fatboy, Mondraker Panzer, Trek Farley i wielu innych modeli... zarówno z przodu, jak i z tyłu.

Axle Pack

Ännu en revolutionerande produkt från Old Man Mountain!
Den kan bära 5+5 kg på en cykelgaffel.